VBL-agenda

Datum Thuis/Bezoekers Sporthal
Stella Artois Leuven Bears HSE D
2B|SAFE Tienen HSE B
Stedelijke Sportzaal Wilsele Centrum
L.S.V. Basket Landen HSE C
2B|SAFE Tienen HSE C
Sporthal Landen (stedelijke stadshal)
Stevoort BBC HSE A
2B|SAFE Tienen HSE A
Sporthal Mariaburcht
29-aug-20 00:00
OR001696ZL01 (Niet gekend)
BC Asse-Ternat HSE D
2B|SAFE Tienen HSE C
Sportloods Waalborre
29-aug-20 20:00
OR001696ZM01 (75- 75)
BC Asse-Ternat HSE B
2B|SAFE Tienen HSE B
Sportloods Waalborre
05-sep-20 14:00
OR0013720901 (62- 48)
L.S.V. Basket Landen G14 A
2B|SAFE Tienen G14 A
Sporthal Landen (stedelijke stadshal)
05-sep-20 00:00
OR0006600201 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE A
Stevoort BBC HSE A
Sportschuur Tienen
05-sep-20 18:30
INJ2141FBF09 (50- 45)
2B|SAFE Tienen J21 A
Stella Artois Leuven Bears J21 D
Sportschuur Tienen
05-sep-20 20:30
OR0006600401 (76- 38)
2B|SAFE Tienen HSE A
Stella Artois Leuven Bears HSE C
Sportschuur Tienen
05-sep-20 18:00
OR0013720501 (70- 65)
L.S.V. Basket Landen HSE C
2B|SAFE Tienen HSE C
Sporthal Landen (stedelijke stadshal)
05-sep-20 20:00
OR0013720401 (41- 99)
L.S.V. Basket Landen HSE B
2B|SAFE Tienen HSE B
Sporthal Landen (stedelijke stadshal)
06-sep-20 14:00
BVBG12PACD01 (19-114)
Notre Dame Leuven G12 A
2B|SAFE Tienen G12 A
Campus Redingenhof
12-sep-20 09:00
INJ1641LEB02 (Niet gekend)
Stella Artois Leuven Bears J16 F
2B|SAFE Tienen J16 A
Stedelijke Sportzaal Wilsele Centrum
12-sep-20 17:30
BLAHSEPMBD04 (88- 69)
Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE B
2B|SAFE Tienen HSE A
't wit zand
12-sep-20 18:00
BVBHSEVR0701 (53-147)
2B|SAFE Tienen HSE C
GSG Aarschot HSE B
Stedelijke Sporthal Demervallei
12-sep-20 16:00
BVBHSEVR1401 (62- 88)
GSG Aarschot HSE C
2B|SAFE Tienen HSE B
Stedelijke Sporthal Demervallei
12-sep-20 16:00
OR0013720701 (Niet gekend)
L.S.V. Basket Landen G14 A
2B|SAFE Tienen G14 A
Sporthal Landen (stedelijke stadshal)
19-sep-20 14:45
INJ1431LBA03 (83- 23)
2B|SAFE Tienen G14 A
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) G14 B
Sportschuur Tienen
19-sep-20 20:30
OR0006600101 (68- 57)
2B|SAFE Tienen HSE A
KBBC T&T Turnhout HSE A
Sportschuur Tienen
19-sep-20 18:30
OR0006600301 (64- 65)
2B|SAFE Tienen HSE B
Stella Artois Leuven Bears HSE D
Sportschuur Tienen
19-sep-20 12:45
INJ2141FBA03 (38- 47)
2B|SAFE Tienen J21 A
Dynamo Bertem J21 A
Sportschuur Tienen
19-sep-20 09:00
ING1041DBA03 (1- 1)
2B|SAFE Tienen G10 A
Clem Scherpenheuvel G10 A
Sportschuur Tienen
19-sep-20 11:00
ING1241ASBA03 (46- 31)
2B|SAFE Tienen G12 B
Stella Artois Leuven Bears G12 C
Sportschuur Tienen
19-sep-20 09:00
ING1041AQBA03 (1- 1)
2B|SAFE Tienen G10 B
L.S.V. Basket Landen G10 B
Sportschuur Tienen
20-sep-20 16:00
INJ1641LBA03 (67- 49)
2B|SAFE Tienen J16 A
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) J16 A
Sportschuur Tienen
20-sep-20 18:00
BLAHSEPMDA05 (66- 69)
2B|SAFE Tienen HSE A
Amon Jeugd Gentson HSE A
Sportschuur Tienen
20-sep-20 14:00
ING1231LBA03 (58- 60)
2B|SAFE Tienen G12 A
Stella Artois Leuven Bears G12 A
Sportschuur Tienen
26-sep-20 18:30
OR0016370601 (73- 68)
Hades Kiewit BBC HSE B
2B|SAFE Tienen HSE B
Kiewit
26-sep-20 20:00
OR0011730401 (37- 72)
Telstar B.B.C. Mechelen HSE B
2B|SAFE Tienen HSE C
Sporthal Appelaar
26-sep-20 09:00
ING1041AQBE07 (1- 1)
2B|SAFE Tienen G10 B
Clem Scherpenheuvel G10 B
Sportschuur Tienen
26-sep-20 20:30
BLAHSEPMCD01 (54- 60)
"Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A
2B|SAFE Tienen HSE A
Zaal d'Hoogploate
27-sep-20 13:00
ING1231LBE07 (80- 20)
2B|SAFE Tienen G12 A
GSG Aarschot G12 A
Sportschuur Tienen
27-sep-20 15:00
INJ1431LBE07 (53- 26)
2B|SAFE Tienen G14 A
Basket Lummen G14 A
Sportschuur Tienen
27-sep-20 17:00
INJ2141FBE07 (65- 59)
2B|SAFE Tienen J21 A
Basket Betekom J21 A
Sportschuur Tienen
30-sep-20 21:00
BLAHSEPMDE03 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE A
Bavi Vilvoorde HSE B
Sportschuur Tienen
01-okt-20 21:00
BVBHSE161401 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE B
Clem Scherpenheuvel HSE B
Sportschuur Tienen
03-okt-20 15:15
INJ1641LDB06 (Niet gekend)
Hageland United J16 A
2B|SAFE Tienen J16 A
Sport'o'droom
03-okt-20 15:15
ING1231LDB06 (Niet gekend)
Hageland United G12 A
2B|SAFE Tienen G12 A
Sport'o'droom
03-okt-20 12:00
INJ1431LDB06 (Niet gekend)
Stevoort BBC G14 B
2B|SAFE Tienen G14 A
Sporthal Mariaburcht
03-okt-20 16:30
VBHSE31BEG05 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE C
Basket Betekom HSE A
Sportschuur Tienen
03-okt-20 18:30
VBHSE21ANM05 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE B
Boortmeerbeek & Berg Bulldogs HSE A
Sportschuur Tienen
03-okt-20 20:30
LAHSE21BNM05 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE A
L.S.V. Basket Landen HSE A
Sportschuur Tienen
03-okt-20 13:00
INJ2141FDB06 (Niet gekend)
Dino Brussels J21 A
2B|SAFE Tienen J21 A
Sporthal Emanuel Hiel
03-okt-20 13:30
ING1241ASDB06 (Niet gekend)
Basket Lummen G12 C
2B|SAFE Tienen G12 B
Sportcomplex Vijfsprong
04-okt-20 10:00
ING1041AQDB06 (Niet gekend)
Hageland United G10 D
2B|SAFE Tienen G10 B
Sport'o'droom
04-okt-20 14:00
ING1041DDB06 (Niet gekend)
GSG Aarschot G10 C
2B|SAFE Tienen G10 A
Stedelijke Sporthal Demervallei
10-okt-20 19:00
VBHSE21ACN06 (Niet gekend)
Basket Groot Zemst HSE A
2B|SAFE Tienen HSE B
Sporthal Waterleest
10-okt-20 11:00
INJ1641LFB04 (Niet gekend)
Basket Betekom J16 A
2B|SAFE Tienen J16 A
Sporthal de Tumkens
10-okt-20 09:00
ING1041AQFB04 (Niet gekend)
Stella Artois Leuven Bears G10 D
2B|SAFE Tienen G10 B
Campus Redingenhof
10-okt-20 18:00
VBHSE31BHE06 (Niet gekend)
Merchtem Eagles HSE C
2B|SAFE Tienen HSE C
Tuinbouwschool
10-okt-20 13:00
INJ1431LFB04 (Niet gekend)
Clem Scherpenheuvel G14 B
2B|SAFE Tienen G14 A
Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel
10-okt-20 11:00
INJ2141FFB04 (Niet gekend)
Stella Artois Leuven Bears J21 D
2B|SAFE Tienen J21 A
Stedelijke Sportzaal Wilsele Centrum
10-okt-20 09:00
ING1041DFB04 (Niet gekend)
Basket Betekom G10 A
2B|SAFE Tienen G10 A
Sporthal de Tumkens
11-okt-20 16:00
LAHSE21BCN06 (Niet gekend)
KBBC Miners Beringen HSE B
2B|SAFE Tienen HSE A
Spectrum College Campus Beringen
11-okt-20 11:00
ING1231LFB04 (Niet gekend)
Clem Scherpenheuvel G12 A
2B|SAFE Tienen G12 A
Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel
11-okt-20 13:00
ING1241ASFB04 (Niet gekend)
Clem Scherpenheuvel G12 C
2B|SAFE Tienen G12 B
Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel
18-okt-20 16:00
VBHSE21ANH07 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE B
Stella Artois Leuven Bears HSE D
Sportschuur Tienen
18-okt-20 18:00
LAHSE21BNH07 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE A
Hades Kiewit BBC HSE A
Sportschuur Tienen
18-okt-20 14:00
VBHSE31BEA07 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE C
Boortmeerbeek & Berg Bulldogs HSE B
Sportschuur Tienen
24-okt-20 18:30
VBHSE21AAN08 (Niet gekend)
Dynamo Bertem HSE B
2B|SAFE Tienen HSE B
Gemeentelijke Sporthal Bertem
24-okt-20 20:00
LAHSE21BAN08 (Niet gekend)
Red Vic Wilrijk HSE A
2B|SAFE Tienen HSE A
Sporthal Red Vic
24-okt-20 20:00
VBHSE31BFE08 (Niet gekend)
Strombeek Beavers Wemmel Basket Club HSE B
2B|SAFE Tienen HSE C
Sporthal Campus Wemmel
24-okt-20 11:00
INJ2141FAB08 (Niet gekend)
Dynamo Bertem J21 A
2B|SAFE Tienen J21 A
Gemeentelijke Sporthal Bertem
24-okt-20 15:00
ING1041DAB08 (Niet gekend)
Clem Scherpenheuvel G10 A
2B|SAFE Tienen G10 A
Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel
24-okt-20 09:00
ING1241ASAB08 (Niet gekend)
Stella Artois Leuven Bears G12 C
2B|SAFE Tienen G12 B
Campus Redingenhof
24-okt-20 15:00
INJ1641LAB08 (Niet gekend)
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) J16 A
2B|SAFE Tienen J16 A
Tuinwijk
24-okt-20 11:00
ING1231LAB08 (Niet gekend)
Stella Artois Leuven Bears G12 A
2B|SAFE Tienen G12 A
Stedelijke Sportzaal Wilsele Centrum
25-okt-20 09:00
ING1041AQAB08 (Niet gekend)
L.S.V. Basket Landen G10 B
2B|SAFE Tienen G10 B
Sporthal Landen (stedelijke stadshal)
25-okt-20 14:00
INJ1431LAB08 (Niet gekend)
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) G14 B
2B|SAFE Tienen G14 A
Tuinwijk
31-okt-20 09:00
INJ1431LBD01 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen G14 A
Stevoort BBC G14 B
Sportschuur Tienen
31-okt-20 11:00
INJ1641LBD01 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen J16 A
Hageland United J16 A
Sportschuur Tienen
07-nov-20 18:00
VBHSE21AFN04 (Niet gekend)
Clem Scherpenheuvel HSE B
2B|SAFE Tienen HSE B
Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel
07-nov-20 20:30
VBHSE31BIE04 (Niet gekend)
Tigers Halle HSE C
2B|SAFE Tienen HSE C
Stedelijk Sporthal De Bres
07-nov-20 20:30
LAHSE21BFN04 (Niet gekend)
Clem Scherpenheuvel HSE A
2B|SAFE Tienen HSE A
Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel
07-nov-20 09:30
BVBG14PCCD01 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen G14 A
BC Asse-Ternat G14 B
Sportschuur Tienen
08-nov-20 (leeg)
INJ1431LEB02 (Niet gekend)
Basket Lummen G14 A
2B|SAFE Tienen G14 A
Sportcomplex Vijfsprong
08-nov-20 13:00
ING1241ASBE07 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen G12 B
Femina Habac Sint-Truiden G12 C
Sportschuur Tienen
08-nov-20 15:00
BVBG12PADA02 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen G12 A
Dynamo Bertem G12 A
Sportschuur Tienen
08-nov-20 17:00
INJ1641LBE07 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen J16 A
Stella Artois Leuven Bears J16 F
Sportschuur Tienen
11-nov-20 12:00
INJ1431LBC05 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen G14 A
Nieuwerkerken G14 A
Sportschuur Tienen
11-nov-20 10:00
INJ1641LBC05 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen J16 A
L.S.V. Basket Landen J16 A
Sportschuur Tienen
14-nov-20 12:45
ING1231LBF09 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen G12 A
Clem Scherpenheuvel G12 A
Sportschuur Tienen
14-nov-20 14:30
INJ1431LBF09 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen G14 A
Clem Scherpenheuvel G14 B
Sportschuur Tienen
14-nov-20 18:30
VBHSE21ANK09 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE B
Notre Dame Leuven HSE A
Sportschuur Tienen
14-nov-20 20:30
LAHSE21BNK09 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE A
Horticult Kontich Wolves HSE B
Sportschuur Tienen
14-nov-20 09:00
ING1041DBF09 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen G10 A
Basket Betekom G10 A
Sportschuur Tienen
14-nov-20 11:00
ING1241ASBF09 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen G12 B
Clem Scherpenheuvel G12 C
Sportschuur Tienen
14-nov-20 16:30
VBHSE31BEC09 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE C
Basket Groot Zemst HSE B
Sportschuur Tienen
14-nov-20 11:00
INJ1641LBF09 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen J16 A
Basket Betekom J16 A
Sportschuur Tienen
14-nov-20 09:00
ING1041AQBF09 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen G10 B
Stella Artois Leuven Bears G10 D
Sportschuur Tienen
21-nov-20 10:00
INJ1431LCB10 (Niet gekend)
Nieuwerkerken G14 A
2B|SAFE Tienen G14 A
Gemeentelijke Sporthal Nieuwerkerken
21-nov-20 20:00
VBHSE21AJN10 (Niet gekend)
S.K.Eternit Kapelle o/d Bos HSE A
2B|SAFE Tienen HSE B
Sporthal Eternit
21-nov-20 15:15
ING1041DCB10 (Niet gekend)
Hageland United G10 C
2B|SAFE Tienen G10 A
Sport'o'droom
21-nov-20 15:15
ING1241ASCB10 (Niet gekend)
Hageland United G12 B
2B|SAFE Tienen G12 B
Sport'o'droom
21-nov-20 14:00
INJ1641LCB10 (Niet gekend)
L.S.V. Basket Landen J16 A
2B|SAFE Tienen J16 A
Sporthal Landen (stedelijke stadshal)
21-nov-20 16:00
ING1041AQCB10 (Niet gekend)
Femina Habac Sint-Truiden G10 C
2B|SAFE Tienen G10 B
Trudosporthal
22-nov-20 15:30
LAHSE21BJN10 (Niet gekend)
BBC Croonen Lommel HSE B
2B|SAFE Tienen HSE A
De Souverein Lommel
28-nov-20 18:30
VBHSE21ANL11 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE B
BBC Haacht HSE A
Sportschuur Tienen
28-nov-20 20:30
LAHSE21BNL11 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE A
Gembo Borgerhout HSE B
Sportschuur Tienen
2B|SAFE Tienen G10 A
Toyota Wouters Diest G10 A
Sportschuur Tienen
28-nov-20 12:30
ING1241ASBC05 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen G12 B
Hageland United G12 B
Sportschuur Tienen
28-nov-20 14:30
BVBG12PADB03 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen G12 A
Clem Scherpenheuvel G12 A
Sportschuur Tienen
28-nov-20 16:30
VBHSE31BEF17 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE C
Strombeek Beavers Wemmel Basket Club HSE B
Sportschuur Tienen
29-nov-20 13:00
ING1041AQEB02 (Niet gekend)
Clem Scherpenheuvel G10 B
2B|SAFE Tienen G10 B
Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel
29-nov-20 11:00
BVBG14PCAC03 (Niet gekend)
BC Opwijk G14 A
2B|SAFE Tienen G14 A
Gemeentelijk Sporthal Opwijk
29-nov-20 13:30
ING1041DEB02 (Niet gekend)
Toyota Wouters Diest G10 A
2B|SAFE Tienen G10 A
KTA Complex Diest
05-dec-20 16:30
INJ2141FBD01 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen J21 A
Dino Brussels J21 A
Sportschuur Tienen
05-dec-20 10:30
ING1041DBD01 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen G10 A
GSG Aarschot G10 C
Sportschuur Tienen
05-dec-20 12:30
ING1241ASBD01 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen G12 B
Basket Lummen G12 C
Sportschuur Tienen
05-dec-20 10:30
ING1041AQBD01 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen G10 B
Hageland United G10 D
Sportschuur Tienen
05-dec-20 18:30
VBHSE21ANB12 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE B
KYD Kortenberg Young Devils HSE A
Sportschuur Tienen
05-dec-20 20:30
LAHSE21BNB12 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE A
Soba Antwerpen HSE A
Sportschuur Tienen
05-dec-20 14:30
ING1231LBD01 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen G12 A
Hageland United G12 A
Sportschuur Tienen
06-dec-20 17:00
VBHSE31BAE16 (Niet gekend)
Boortmeerbeek & Berg Bulldogs HSE B
2B|SAFE Tienen HSE C
Sporthal Boortmeerbeek
11-dec-20 20:15
LAHSE21BGN13 (Niet gekend)
BC Guco Lier Vzw HSE B
2B|SAFE Tienen HSE A
Sporthal Stadspark
12-dec-20 12:00
ING1231LEB02 (Niet gekend)
GSG Aarschot G12 A
2B|SAFE Tienen G12 A
Stedelijke Sporthal Demervallei
12-dec-20 14:30
ING1041DBC05 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen G10 A
Hageland United G10 C
Sportschuur Tienen
12-dec-20 20:30
VBHSE21AGN13 (Niet gekend)
Thor Tervuren HSE A
2B|SAFE Tienen HSE B
Sporthal Diependal
12-dec-20 18:15
INJ2141FEB02 (Niet gekend)
Basket Betekom J21 A
2B|SAFE Tienen J21 A
Sporthal de Tumkens
12-dec-20 14:30
ING1041AQBC05 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen G10 B
Femina Habac Sint-Truiden G10 C
Sportschuur Tienen
12-dec-20 10:00
ING1241ASEB02 (Niet gekend)
Femina Habac Sint-Truiden G12 C
2B|SAFE Tienen G12 B
Trudosporthal
12-dec-20 16:30
VBHSE31BEH15 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE C
Merchtem Eagles HSE C
Sportschuur Tienen
19-dec-20 18:00
VBHSE31BCE18 (Niet gekend)
Basket Groot Zemst HSE B
2B|SAFE Tienen HSE C
Sporthal Waterleest
08-jan-21 21:00
LAHSE21BEN14 (Niet gekend)
Hasselt BT HSE B
2B|SAFE Tienen HSE A
Stedelijke sportschuur Kuringen
09-jan-21 18:00
VBHSE21AEN14 (Niet gekend)
De Rode Leeuwen HSE A
2B|SAFE Tienen HSE B
Sporthal Wauterbos
09-jan-21 16:00
VBHSE31BJE01 (Niet gekend)
GSG Aarschot HSE D
2B|SAFE Tienen HSE C
Stedelijke Sporthal Demervallei
16-jan-21 18:30
VBHSE21AND15 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE B
Hageland United HSE A
Sportschuur Tienen
16-jan-21 20:30
LAHSE21BND15 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE A
Antwerp Giants HSE C
Sportschuur Tienen
17-jan-21 11:30
VBHSE31BBE11 (Niet gekend)
BBC Haacht HSE B
2B|SAFE Tienen HSE C
Den Dijk Wespelaar (Hal 1)
23-jan-21 17:30
LAHSE21BIN16 (Niet gekend)
Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE B
2B|SAFE Tienen HSE A
't wit zand
23-jan-21 20:30
VBHSE21AIN16 (Niet gekend)
Triton Leuven HSE A
2B|SAFE Tienen HSE B
Campus Redingenhof
23-jan-21 16:30
VBHSE31BED12 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE C
Toyota Wouters Diest HSE B
Sportschuur Tienen
30-jan-21 16:30
VBHSE31BEI13 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE C
Tigers Halle HSE C
Sportschuur Tienen
Strombeek Beavers Wemmel Basket Club G14 A
2B|SAFE Tienen G14 A
Sporthal Campus Wemmel
06-feb-21 20:30
VBHSE31BGE14 (Niet gekend)
Basket Betekom HSE A
2B|SAFE Tienen HSE C
Sporthal de Tumkens
06-feb-21 20:45
VBHSE21AMN18 (Niet gekend)
Boortmeerbeek & Berg Bulldogs HSE A
2B|SAFE Tienen HSE B
Sporthal Boortmeerbeek
06-feb-21 20:15
LAHSE21BMN18 (Niet gekend)
L.S.V. Basket Landen HSE A
2B|SAFE Tienen HSE A
Sporthal Landen (stedelijke stadshal)
13-feb-21 16:30
VBHSE31BEJ10 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE C
GSG Aarschot HSE D
Sportschuur Tienen
13-feb-21 18:30
VBHSE21ANC19 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE B
Basket Groot Zemst HSE A
Sportschuur Tienen
13-feb-21 20:30
LAHSE21BNC19 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE A
KBBC Miners Beringen HSE B
Sportschuur Tienen
20-feb-21 16:30
VBHSE31BEB02 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE C
BBC Haacht HSE B
Sportschuur Tienen
20-feb-21 19:00
VBHSE21AHN20 (Niet gekend)
Stella Artois Leuven Bears HSE D
2B|SAFE Tienen HSE B
Stedelijke Sportzaal Wilsele Centrum
20-feb-21 20:30
LAHSE21BHN20 (Niet gekend)
Hades Kiewit BBC HSE A
2B|SAFE Tienen HSE A
Kiewit
27-feb-21 18:15
VBHSE31BDE03 (Niet gekend)
Toyota Wouters Diest HSE B
2B|SAFE Tienen HSE C
KTA Complex Diest
27-feb-21 18:30
VBHSE21ANA21 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE B
Dynamo Bertem HSE B
Sportschuur Tienen
27-feb-21 20:30
LAHSE21BNA21 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE A
Red Vic Wilrijk HSE A
Sportschuur Tienen
06-mrt-21 18:00
LAHSE21BKN22 (Niet gekend)
Horticult Kontich Wolves HSE B
2B|SAFE Tienen HSE A
Sporthal Sint Rita
07-mrt-21 14:00
VBHSE21AKN22 (Niet gekend)
Notre Dame Leuven HSE A
2B|SAFE Tienen HSE B
Campus Redingenhof
13-mrt-21 18:30
VBHSE21ANF17 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE B
Clem Scherpenheuvel HSE B
Sportschuur Tienen
13-mrt-21 20:30
LAHSE21BNF17 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE A
Clem Scherpenheuvel HSE A
Sportschuur Tienen
27-mrt-21 18:30
VBHSE21ANJ23 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE B
S.K.Eternit Kapelle o/d Bos HSE A
Sportschuur Tienen
27-mrt-21 20:30
LAHSE21BNJ23 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE A
BBC Croonen Lommel HSE B
Sportschuur Tienen
11-apr-21 13:30
VBHSE21ALN24 (Niet gekend)
BBC Haacht HSE A
2B|SAFE Tienen HSE B
Den Dijk Wespelaar (Hal 1)
11-apr-21 15:00
LAHSE21BLN24 (Niet gekend)
Gembo Borgerhout HSE B
2B|SAFE Tienen HSE A
Sporthal Luysbekelaar
17-apr-21 20:00
VBHSE21ABN25 (Niet gekend)
KYD Kortenberg Young Devils HSE A
2B|SAFE Tienen HSE B
Sporthal Erps-Kwerps
18-apr-21 11:15
LAHSE21BBN25 (Niet gekend)
Soba Antwerpen HSE A
2B|SAFE Tienen HSE A
Sportschuur Fort VIII
24-apr-21 18:30
VBHSE21ANG26 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE B
Thor Tervuren HSE A
Sportschuur Tienen
24-apr-21 20:30
LAHSE21BNG26 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE A
BC Guco Lier Vzw HSE B
Sportschuur Tienen
01-mei-21 18:30
VBHSE21ANE01 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE B
De Rode Leeuwen HSE A
Sportschuur Tienen
01-mei-21 20:30
LAHSE21BNE01 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE A
Hasselt BT HSE B
Sportschuur Tienen
08-mei-21 19:00
VBHSE21ADN02 (Niet gekend)
Hageland United HSE A
2B|SAFE Tienen HSE B
Sporthal Lubbeek
Antwerp Giants HSE C
2B|SAFE Tienen HSE A
Heylen Vastgoed Basketcampus
22-mei-21 20:30
LAHSE21BNI03 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE A
Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE B
Sportschuur Tienen
22-mei-21 18:30
VBHSE21ANI03 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE B
Triton Leuven HSE A
Sportschuur Tienen