VBL-agenda

Datum Thuis/Bezoekers Sporthal
14-aug-21 19:00
OR0018880201 (75- 66)
GSG Aarschot HSE A
2B|SAFE Tienen HSE A
Stedelijke Sporthal Demervallei
21-aug-21 20:30
OR0006600601 (68- 63)
2B|SAFE Tienen HSE B
KBBC T&T Turnhout HSE C
Sportschuur Tienen
21-aug-21 18:30
OR0006600801 (20- 0 BFOR)
2B|SAFE Tienen HSE C
Orly Hasselt HSE B
Sportschuur Tienen
21-aug-21 19:00
OR0012561001 (78- 46)
BBC Falco Gent HSE A
2B|SAFE Tienen HSE A
Sint Janscollege
28-aug-21 12:00
OR0016650701 (20- 0 BFOR)
Nieuwerkerken G12 A
2B|SAFE Tienen G12 A
Gemeentelijke Sporthal Nieuwerkerken
28-aug-21 14:00
OR0016650801 (20- 0 BFOR)
Nieuwerkerken J16 A
2B|SAFE Tienen J16 A
Gemeentelijke Sporthal Nieuwerkerken
28-aug-21 18:30
OR0006600401 (82- 43)
2B|SAFE Tienen HSE B
Telstar B.B.C. Mechelen HSE A
Sportschuur Tienen
28-aug-21 16:30
OR0006600501 (60- 68)
2B|SAFE Tienen HSE C
Telstar B.B.C. Mechelen HSE B
Sportschuur Tienen
04-sep-21 18:00
BLAHSEPFCD01 (57- 59)
Stevoort BBC HSE B
2B|SAFE Tienen HSE A
Sporthal Mariaburcht
04-sep-21 17:00
OR0006600701 (63- 40)
2B|SAFE Tienen HSE C
BasKet Tongeren HSE D
Sportschuur Tienen
04-sep-21 20:30
OR0015190201 (69- 62)
Dynamo Bertem HSE A
2B|SAFE Tienen HSE B
Gemeentelijke Sporthal Bertem
09-sep-21 20:45
OR0006600101 (70- 62)
2B|SAFE Tienen HSE A
L.S.V. Basket Landen HSE A
Sportschuur Tienen
11-sep-21 18:30
OR0006600201 (75- 56)
2B|SAFE Tienen HSE B
BC Orp-Jauche A
Sportschuur Tienen
11-sep-21 16:30
OR0006600301 (79- 36)
2B|SAFE Tienen HSE C
BC Orp-Jauche B
Sportschuur Tienen
11-sep-21 20:30
BLAHSEPFDA05 (79- 72)
2B|SAFE Tienen HSE A
Antwerp Giants HSE C
Sportschuur Tienen
11-sep-21 14:00
ING1041XAd08 (1- 1)
L.S.V. Basket Landen G10 A
2B|SAFE Tienen G10 B
Sporthal Landen (stedelijke stadshal)
11-sep-21 12:30
OR0006600901 (10- 84)
2B|SAFE Tienen G14 B
Clem Scherpenheuvel G14 A
Sportschuur Tienen
11-sep-21 16:00
OR0002671001 (56- 47)
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) J18 A
2B|SAFE Tienen J21 A
Gemeentelijke Sporthal Nieuwerkerken
12-sep-21 12:00
BVBJ16PECD01 (0- 20 AFOR)
Jets Basket Zaventem J16 A
2B|SAFE Tienen J16 A
Gemeentelijk Sporthal Zaventem
12-sep-21 09:00
BVBG14PBAB01 (35- 63)
BC Machelen-Diegem G14 A
2B|SAFE Tienen G14 A
Sporthal Heirbaan Machelen
12-sep-21 09:00
ING1241AGFE01 (87- 12)
Stella Artois Leuven Bears G12 B
2B|SAFE Tienen G12 A
Campus Redingenhof
18-sep-21 16:00
BVBHSEVR1601 (Niet gekend)
GSG Aarschot HSE D
2B|SAFE Tienen HSE C
Stedelijke Sporthal Demervallei
18-sep-21 19:00
BVBHSEVR3001 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE B
Betekom Bullets HSE A
Sportschuur Tienen
18-sep-21 12:00
INJ2141FFD10 (Niet gekend)
Merchtem Eagles J21 A
2B|SAFE Tienen J21 A
Tuinbouwschool
18-sep-21 21:00
BLAHSEPFDE03 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE A
Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele HSE A
Sportschuur Tienen
18-sep-21 17:00
INJ1431KCB10 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen G14 A
Stella Artois Leuven Bears G14 B
Sportschuur Tienen
18-sep-21 16:00
INJ1841LFD10 (Niet gekend)
Red Dragons Huldenberg J18 B
2B|SAFE Tienen J18 A
Sporthal de kronkel
18-sep-21 09:15
ING1241AGAE10 (Niet gekend)
KYD Kortenberg Young Devils G12 A
2B|SAFE Tienen G12 A
Sporthal Erps-Kwerps
18-sep-21 15:30
ING1041AHCD07 (Niet gekend)
Hageland United G10 B
2B|SAFE Tienen G10 A
Sport'o'droom
19-sep-21 16:00
BLAHSEPFBD04 (Niet gekend)
Oxaco BBC Boechout HSE B
2B|SAFE Tienen HSE A
Sportpark Sneppenbos
19-sep-21 11:00
INJ1631KFD10 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen J16 A
BasKet Tongeren J16 B
Sportschuur Tienen
19-sep-21 09:00
INJ1441UFD10 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen G14 B
Hageland United G14 B
Sportschuur Tienen
25-sep-21 18:30
VBHSE21BNE01 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE B
L.S.V. Basket Landen HSE B
Sportschuur Tienen
25-sep-21 11:15
INJ1431KAC06 (Niet gekend)
KYD Kortenberg Young Devils G14 A
2B|SAFE Tienen G14 A
Sporthal Erps-Kwerps
25-sep-21 20:30
LAHSE11ANE01 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE A
LDP Donza HSE B
Sportschuur Tienen
25-sep-21 09:00
INJ2141FBD01 (Niet gekend)
Stella Artois Leuven Bears J21 D
2B|SAFE Tienen J21 A
Stedelijke Sportzaal Wilsele Centrum
2B|SAFE Tienen J18 A
Stella Artois Leuven Bears J18 D
Sportschuur Tienen
25-sep-21 20:00
VBHSE31CBD01 (Niet gekend)
Merchtem Eagles HSE C
2B|SAFE Tienen HSE C
Tuinbouwschool
26-sep-21 13:30
INJ1631KFE01 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen J16 A
Hasselt BT J16 A
Sportschuur Tienen
26-sep-21 11:30
INJ1441UFE01 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen G14 B
L.S.V. Basket Landen G14 A
Sportschuur Tienen
26-sep-21 10:30
ING1041XFd01 (Niet gekend)
Toyota Wouters Diest G10 A
2B|SAFE Tienen G10 B
KTA Complex Diest
02-okt-21 12:30
INJ2141FDC02 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen J21 A
Dino Brussels J21 A
Sportschuur Tienen
02-okt-21 11:00
INJ1441UAF02 (Niet gekend)
Stella Artois Leuven Bears G14 C
2B|SAFE Tienen G14 B
Campus Redingenhof
02-okt-21 20:30
VBHSE31CDL02 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE C
Londerzeelse Dunkers HSE B
Sportschuur Tienen
02-okt-21 18:15
VBHSE21BDN02 (Niet gekend)
De Rode Leeuwen HSE A
2B|SAFE Tienen HSE B
Sporthal Wauterbos
2B|SAFE Tienen J18 A
Basket Groot Zemst J18 B
Sportschuur Tienen
03-okt-21 11:30
ING1041AHDC02 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen G10 A
Hageland United G10 B
Sportschuur Tienen
03-okt-21 11:30
ING1241AGEB02 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen G12 A
Dino Brussels G12 A
Sportschuur Tienen
03-okt-21 09:30
INJ1841LDC02 (20- 0 BFOR)
2B|SAFE Tienen J18 A
L.S.V. Basket Landen J18 B
Sportschuur Tienen
03-okt-21 17:00
LAHSE11ADN02 (Niet gekend)
Gent-Oost Eagles HSE A
2B|SAFE Tienen HSE A
Sporthal Melle Vogelhoek
03-okt-21 14:00
INJ1631KAF02 (Niet gekend)
BC Maasmechelen J16 A
2B|SAFE Tienen J16 A
Sportcomplex De Helix
03-okt-21 13:00
INJ1431KDC02 (Niet gekend)
Dino Brussels G14 A
2B|SAFE Tienen G14 A
Sporthal Emanuel Hiel
09-okt-21 14:15
ING1241AGDE03 (Niet gekend)
De Rode Leeuwen G12 A
2B|SAFE Tienen G12 A
Sporthal Wauterbos
09-okt-21 16:30
VBHSE31CDE03 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE C
Betekom Bullets HSE A
Sportschuur Tienen
09-okt-21 18:30
VBHSE21BNI03 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE B
Triton Leuven HSE A
Sportschuur Tienen
09-okt-21 20:30
LAHSE11ANI03 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE A
Geranimo Bornem Basket HSE A
Sportschuur Tienen
09-okt-21 12:30
INJ1431KCF08 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen G14 A
Bct Overijse G14 A
Sportschuur Tienen
10-okt-21 13:30
INJ2141FDE03 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen J21 A
Strombeek Beavers Wemmel Basket Club J21 A
Sportschuur Tienen
10-okt-21 13:30
ING1041AHDE03 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen G10 A
Stella Artois Leuven Bears G10 B
Sportschuur Tienen
10-okt-21 11:30
INJ1631KFC03 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen J16 A
Clem Scherpenheuvel J16 A
Sportschuur Tienen
10-okt-21 11:30
INJ1441UFC03 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen G14 B
Nieuwerkerken G14 B
Sportschuur Tienen
10-okt-21 09:30
ING1041XDa03 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen G10 B
L.S.V. Basket Landen G10 A
Sportschuur Tienen
10-okt-21 09:30
INJ1841LDE03 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen J18 A
Basket Groot Zemst J18 B
Sportschuur Tienen
16-okt-21 12:00
ING1041XAD04 (Niet gekend)
L.S.V. Basket Landen G10 A
2B|SAFE Tienen G10 B
Sporthal Landen (stedelijke stadshal)
16-okt-21 09:00
INJ1841LAD04 (Niet gekend)
Stella Artois Leuven Bears J18 D
2B|SAFE Tienen J18 A
Stedelijke Sportzaal Wilsele Centrum
16-okt-21 20:30
VBHSE21BFN04 (0- 20 AFOR)
Thor Tervuren HSE A
2B|SAFE Tienen HSE B
Sporthal Diependal
16-okt-21 20:30
LAHSE11AFN04 (Niet gekend)
Stevoort BBC HSE A
2B|SAFE Tienen HSE A
Sporthal Mariaburcht
16-okt-21 10:30
ING1041AHAD04 (Niet gekend)
Dynamo Bertem G10 A
2B|SAFE Tienen G10 A
Sportzaal Verona
16-okt-21 16:00
ING1241AGCE04 (Niet gekend)
Strombeek Beavers Wemmel Basket Club G12 B
2B|SAFE Tienen G12 A
Sporthal Campus Wemmel
17-okt-21 09:30
INJ1631KFB04 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen J16 A
B.C. Gems Diepenbeek J16 A
Sportschuur Tienen
17-okt-21 09:30
INJ1441UFB04 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen G14 B
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) G14 C
Sportschuur Tienen
17-okt-21 14:00
VBHSE31CGD04 (Niet gekend)
Stella Artois Leuven Bears HSE F
2B|SAFE Tienen HSE C
Stedelijke Sportzaal Wilsele Centrum
17-okt-21 11:30
INJ1431KCE04 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen G14 A
Clem Scherpenheuvel G14 A
Sportschuur Tienen
17-okt-21 11:30
INJ2141FDA09 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen J21 A
BC Asse-Ternat J21 B
Sportschuur Tienen
23-okt-21 12:30
INJ2141FDF05 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen J21 A
Merchtem Eagles J21 A
Sportschuur Tienen
23-okt-21 13:30
INJ1441UDF05 (Niet gekend)
Hageland United G14 B
2B|SAFE Tienen G14 B
Sport'o'droom
23-okt-21 13:00
INJ1431KBC05 (Niet gekend)
Stella Artois Leuven Bears G14 B
2B|SAFE Tienen G14 A
Campus Redingenhof
23-okt-21 18:30
VBHSE21BNM05 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE B
Merchtem Eagles HSE A
Sportschuur Tienen
23-okt-21 12:00
INJ1631KDF05 (Niet gekend)
BasKet Tongeren J16 B
2B|SAFE Tienen J16 A
Pibo
23-okt-21 20:30
LAHSE11ANM05 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE A
BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke HSE A
Sportschuur Tienen
24-okt-21 11:30
ING1241AGEA05 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen G12 A
KYD Kortenberg Young Devils G12 A
Sportschuur Tienen
24-okt-21 11:30
ING1041AHDF05 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen G10 A
Clem Scherpenheuvel G10 B
Sportschuur Tienen
24-okt-21 09:30
ING1041XDF05 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen G10 B
Toyota Wouters Diest G10 A
Sportschuur Tienen
24-okt-21 09:30
INJ1841LDF05 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen J18 A
Red Dragons Huldenberg J18 B
Sportschuur Tienen
31-okt-21 13:30
BVBJ16PEDA02 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen J16 A
BBC Haacht J16 A
Sportschuur Tienen
06-nov-21 16:00
INJ1841LCD07 (0- 20 AFOR)
L.S.V. Basket Landen J18 B
2B|SAFE Tienen J18 A
Sporthal Landen (stedelijke stadshal)
06-nov-21 19:30
VBHSE21BCN06 (Niet gekend)
Hageland United HSE A
2B|SAFE Tienen HSE B
Sporthal Lubbeek
06-nov-21 21:00
LAHSE11ACN06 (Niet gekend)
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE A
2B|SAFE Tienen HSE A
Tuinwijk
Basket Groot Zemst J18 B
2B|SAFE Tienen J18 A
Sporthal Hofstade Heide
06-nov-21 12:30
INJ1431KCD07 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen G14 A
Dino Brussels G14 A
Sportschuur Tienen
06-nov-21 17:30
VBHSE31CCD06 (0- 20 AFOR)
Hageland United HSE B
2B|SAFE Tienen HSE C
Sporthal Lubbeek
07-nov-21 11:30
INJ1631KFA07 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen J16 A
BC Maasmechelen J16 A
Sportschuur Tienen
07-nov-21 09:30
INJ1441UFA07 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen G14 B
Stella Artois Leuven Bears G14 C
Sportschuur Tienen
13-nov-21 16:30
VBHSE31CDK07 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE C
Tigers Halle HSE B
Sportschuur Tienen
13-nov-21 09:30
ING1241AGEF06 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen G12 A
Stella Artois Leuven Bears G12 B
Sportschuur Tienen
13-nov-21 16:00
INJ1441UEF06 (Niet gekend)
L.S.V. Basket Landen G14 A
2B|SAFE Tienen G14 B
Sporthal Landen (stedelijke stadshal)
13-nov-21 18:30
VBHSE21BNH07 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE B
Stella Artois Leuven Bears HSE D
Sportschuur Tienen
13-nov-21 09:00
INJ1841LAd06 (Niet gekend)
Stella Artois Leuven Bears J18 D
2B|SAFE Tienen J18 A
Stedelijke Sportzaal Wilsele Centrum
13-nov-21 12:30
INJ1431KCA01 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen G14 A
KYD Kortenberg Young Devils G14 A
Sportschuur Tienen
13-nov-21 12:30
INJ2141FDB06 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen J21 A
Stella Artois Leuven Bears J21 D
Sportschuur Tienen
13-nov-21 09:30
ING1041XDf06 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen G10 B
Toyota Wouters Diest G10 A
Sportschuur Tienen
13-nov-21 20:30
LAHSE11ANH07 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE A
BC Asse-Ternat HSE A
Sportschuur Tienen
13-nov-21 13:00
INJ1631KEF06 (Niet gekend)
Hasselt BT J16 A
2B|SAFE Tienen J16 A
Stedelijke sportschuur Kuringen
20-nov-21 15:30
INJ1431KFC03 (Niet gekend)
Bct Overijse G14 A
2B|SAFE Tienen G14 A
Gemeentelijk Sporthal Overijse Den Heurk
20-nov-21 12:00
INJ2141FED08 (Niet gekend)
Strombeek Beavers Wemmel Basket Club J21 A
2B|SAFE Tienen J21 A
Sporthal Campus Wemmel
20-nov-21 11:00
ING1041AHED08 (Niet gekend)
Stella Artois Leuven Bears G10 B
2B|SAFE Tienen G10 A
Campus Redingenhof
20-nov-21 14:00
INJ1441UCF08 (Niet gekend)
Nieuwerkerken G14 B
2B|SAFE Tienen G14 B
Gemeentelijke Sporthal Nieuwerkerken
20-nov-21 20:30
VBHSE21BAN08 (Niet gekend)
KYD Kortenberg Young Devils HSE A
2B|SAFE Tienen HSE B
Sporthal Erps-Kwerps
20-nov-21 18:45
VBHSE31CAD08 (Niet gekend)
KYD Kortenberg Young Devils HSE B
2B|SAFE Tienen HSE C
Sporthal Erps-Kwerps
20-nov-21 15:45
INJ1631KCF08 (Niet gekend)
Clem Scherpenheuvel J16 A
2B|SAFE Tienen J16 A
Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel
21-nov-21 09:30
ING1241AGED08 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen G12 A
De Rode Leeuwen G12 A
Sportschuur Tienen
21-nov-21 11:30
LAHSE11AAN08 (Niet gekend)
Kortrijk Spurs HSE B
2B|SAFE Tienen HSE A
Sporthal Lange Munte
21-nov-21 13:30
INJ1841LED08 (Niet gekend)
Basket Groot Zemst J18 B
2B|SAFE Tienen J18 A
Sportcube
27-nov-21 16:30
VBHSE31CDJ09 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE C
Strombeek Beavers Wemmel Basket Club HSE A
Sportschuur Tienen
27-nov-21 16:30
VBHSE21BNK09 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE B
Clem Scherpenheuvel HSE B
Sportschuur Tienen
27-nov-21 20:30
LAHSE11ANK09 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE A
KBBC T&T Turnhout HSE A
Sportschuur Tienen
27-nov-21 13:30
INJ1431KEC09 (Niet gekend)
Clem Scherpenheuvel G14 A
2B|SAFE Tienen G14 A
Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel
28-nov-21 14:00
INJ1441UBF09 (Niet gekend)
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) G14 C
2B|SAFE Tienen G14 B
Tuinwijk
28-nov-21 11:30
ING1241AGEC09 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen G12 A
Strombeek Beavers Wemmel Basket Club G12 B
Sportschuur Tienen
28-nov-21 09:30
ING1041XDA09 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen G10 B
L.S.V. Basket Landen G10 A
Sportschuur Tienen
28-nov-21 09:30
INJ1841LDA09 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen J18 A
Stella Artois Leuven Bears J18 D
Sportschuur Tienen
28-nov-21 09:30
INJ1631KBF09 (Niet gekend)
B.C. Gems Diepenbeek J16 A
2B|SAFE Tienen J16 A
Demerstrand
28-nov-21 11:30
ING1041AHDA09 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen G10 A
Dynamo Bertem G10 A
Sportschuur Tienen
04-dec-21 11:00
ING1041AHFD10 (Niet gekend)
Clem Scherpenheuvel G10 B
2B|SAFE Tienen G10 A
Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel
04-dec-21 20:00
VBHSE21BJN10 (Niet gekend)
S.K.Eternit Kapelle o/d Bos HSE A
2B|SAFE Tienen HSE B
Sporthal Eternit
04-dec-21 15:00
ING1241AGBE07 (Niet gekend)
Dino Brussels G12 A
2B|SAFE Tienen G12 A
Sporthal Emanuel Hiel
04-dec-21 20:30
LAHSE11AJN10 (Niet gekend)
KBBC Miners Beringen HSE A
2B|SAFE Tienen HSE A
Spectrum College Campus Beringen
05-dec-21 10:30
ING1041XFD10 (Niet gekend)
Toyota Wouters Diest G10 A
2B|SAFE Tienen G10 B
KTA Complex Diest
05-dec-21 13:00
INJ2141FCD07 (Niet gekend)
Dino Brussels J21 A
2B|SAFE Tienen J21 A
Sporthal Emanuel Hiel
11-dec-21 16:30
VBHSE31CDF11 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE C
L.S.V. Basket Landen HSE C
Sportschuur Tienen
11-dec-21 18:30
VBHSE21BNL11 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE B
Boortmeerbeek & Berg Bulldogs HSE A
Sportschuur Tienen
11-dec-21 16:45
INJ2141FAD04 (Niet gekend)
BC Asse-Ternat J21 B
2B|SAFE Tienen J21 A
Sportloods Waalborre
11-dec-21 20:30
LAHSE11ANL11 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE A
Hubo Limburg United HSE C
Sportschuur Tienen
18-dec-21 18:30
VBHSE21BNB12 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE B
BBC Haacht HSE A
Sportschuur Tienen
18-dec-21 20:30
LAHSE11ANB12 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE A
BBC Helios SanoRice Zottegem HSE A
Sportschuur Tienen
08-jan-22 09:00
BVBG14PBDB03 (Niet gekend)
Clem Scherpenheuvel G14 A
2B|SAFE Tienen G14 A
Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel
08-jan-22 18:30
VBHSE21BGN13 (Niet gekend)
Dynamo Bertem HSE B
2B|SAFE Tienen HSE B
Sportzaal Verona
08-jan-22 20:45
LAHSE11AGN13 (Niet gekend)
Racing Brugge HSE A
2B|SAFE Tienen HSE A
KTA Brugge
2B|SAFE Tienen J16 A
Toyota Wouters Diest J16 A
Sportschuur Tienen
15-jan-22 18:00
VBHSE21BEN14 (Niet gekend)
L.S.V. Basket Landen HSE B
2B|SAFE Tienen HSE B
Sporthal Landen (stedelijke stadshal)
15-jan-22 18:15
LAHSE11AEN14 (Niet gekend)
LDP Donza HSE B
2B|SAFE Tienen HSE A
OCP
15-jan-22 16:30
VBHSE31CDB12 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE C
Merchtem Eagles HSE C
Sportschuur Tienen
22-jan-22 18:30
VBHSE21BND15 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE B
De Rode Leeuwen HSE A
Sportschuur Tienen
22-jan-22 20:30
LAHSE11AND15 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE A
Gent-Oost Eagles HSE A
Sportschuur Tienen
22-jan-22 18:00
VBHSE31CLD13 (Niet gekend)
Londerzeelse Dunkers HSE B
2B|SAFE Tienen HSE C
Sporthal Verma Malderen
05-feb-22 20:30
VBHSE21BIN16 (Niet gekend)
Triton Leuven HSE A
2B|SAFE Tienen HSE B
Campus Redingenhof
05-feb-22 20:30
VBHSE31CED14 (Niet gekend)
Betekom Bullets HSE A
2B|SAFE Tienen HSE C
Sporthal de Tumkens
05-feb-22 20:30
LAHSE11AIN16 (Niet gekend)
Geranimo Bornem Basket HSE A
2B|SAFE Tienen HSE A
Sporthal Breeven
12-feb-22 16:30
VBHSE31CDG15 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE C
Stella Artois Leuven Bears HSE F
Sportschuur Tienen
12-feb-22 18:30
VBHSE21BNF17 (20- 0 BFOR)
2B|SAFE Tienen HSE B
Thor Tervuren HSE A
Sportschuur Tienen
12-feb-22 20:30
LAHSE11ANF17 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE A
Stevoort BBC HSE A
Sportschuur Tienen
19-feb-22 20:00
VBHSE21BMN18 (Niet gekend)
Merchtem Eagles HSE A
2B|SAFE Tienen HSE B
Tuinbouwschool
20-feb-22 17:00
LAHSE11AMN18 (Niet gekend)
BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke HSE A
2B|SAFE Tienen HSE A
Sporthal Oostbroek
26-feb-22 16:30
VBHSE31CDC17 (20- 0 BFOR)
2B|SAFE Tienen HSE C
Hageland United HSE B
Sportschuur Tienen
26-feb-22 18:30
VBHSE21BNC19 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE B
Hageland United HSE A
Sportschuur Tienen
26-feb-22 20:30
LAHSE11ANC19 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE A
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE A
Sportschuur Tienen
05-mrt-22 16:30
VBHSE31CKD18 (Niet gekend)
Tigers Halle HSE B
2B|SAFE Tienen HSE C
Stedelijk Sporthal De Bres
05-mrt-22 19:00
VBHSE21BHN20 (Niet gekend)
Stella Artois Leuven Bears HSE D
2B|SAFE Tienen HSE B
Stedelijke Sportzaal Wilsele Centrum
05-mrt-22 18:00
LAHSE11AHN20 (Niet gekend)
BC Asse-Ternat HSE A
2B|SAFE Tienen HSE A
Sporthal Waalborre
12-mrt-22 18:30
VBHSE21BNA21 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE B
KYD Kortenberg Young Devils HSE A
Sportschuur Tienen
12-mrt-22 20:30
LAHSE11ANA21 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE A
Kortrijk Spurs HSE B
Sportschuur Tienen
12-mrt-22 16:30
VBHSE31CDA19 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE C
KYD Kortenberg Young Devils HSE B
Sportschuur Tienen
26-mrt-22 20:30
LAHSE11AKN22 (Niet gekend)
KBBC T&T Turnhout HSE A
2B|SAFE Tienen HSE A
Sporthal St. Victor
26-mrt-22 18:00
VBHSE31CJD20 (Niet gekend)
Strombeek Beavers Wemmel Basket Club HSE A
2B|SAFE Tienen HSE C
Sporthal Campus Wemmel
26-mrt-22 18:00
VBHSE21BKN22 (Niet gekend)
Clem Scherpenheuvel HSE B
2B|SAFE Tienen HSE B
Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel
02-apr-22 18:30
VBHSE21BNJ23 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE B
S.K.Eternit Kapelle o/d Bos HSE A
Sportschuur Tienen
02-apr-22 20:30
LAHSE11ANJ23 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE A
KBBC Miners Beringen HSE A
Sportschuur Tienen
09-apr-22 18:00
VBHSE31CFD22 (Niet gekend)
L.S.V. Basket Landen HSE C
2B|SAFE Tienen HSE C
Sporthal Landen (stedelijke stadshal)
09-apr-22 20:45
VBHSE21BLN24 (Niet gekend)
Boortmeerbeek & Berg Bulldogs HSE A
2B|SAFE Tienen HSE B
Sporthal Boortmeerbeek
10-apr-22 17:30
LAHSE11ALN24 (Niet gekend)
Hubo Limburg United HSE C
2B|SAFE Tienen HSE A
Stedelijke sportschuur Kuringen
23-apr-22 20:45
LAHSE11ABN25 (Niet gekend)
BBC Helios SanoRice Zottegem HSE A
2B|SAFE Tienen HSE A
Helios
24-apr-22 13:30
VBHSE21BBN25 (Niet gekend)
BBC Haacht HSE A
2B|SAFE Tienen HSE B
Sportcomplex Den Dijk Wespelaar
30-apr-22 18:30
VBHSE21BNG26 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE B
Dynamo Bertem HSE B
Sportschuur Tienen
30-apr-22 20:30
LAHSE11ANG26 (Niet gekend)
2B|SAFE Tienen HSE A
Racing Brugge HSE A
Sportschuur Tienen